JÓZSEF ATTILA VERSMONDÓ VERSENY 2023. 04. 15. LENDVA

Képgaléria

Szombaton rendeztük meg a József Attila Versmondó Verseny megyei fordulóját.Könyvtárunk, valamint a Lendvai Könyvtár és Kulturális Központ által közösen szervezett rendezvénynek Lendva város zsinagógája adott helyet. Az 5-6. évfolyamosok versenyét  Seres-Asperján Emma nyerte,  Mészáros Léna lett a második, míg a harmadik helyen holtversenyben Monduk Katica és  Gaál Eszter végzett. Különdíjat  Miskolczi Luca Eperke kapott. A 7-8. évfolyamos tanulók közül Müller István szavalatát találta legjobbnak a zsűri. A második helyen Silló Csongor és Gasparics Tina végzett holtversenyben, a harmadik pedig Neményi Hanna lett. Ezen az évfolyamon ketten kaptak különdíjat, Szrenka Kornélia és  Toplak Tamara.