Irodalmi kalandozások játékunk

Kedves Kalandorok!

Eltelt a nyár, és ismét megkezdődik a tanév. Újra nekikezdünk a barangolásnak és irodalmi kalandozásnak! Livia néni, Kati néni és a könyvtáros nénik ismét játszani hívnak titeket!

A következő könyvek vesznek részt a játékban:

I. forduló: Halasi Mária:Az utolsó padban

II. Forduló: Berg Judit:Alma, a sötét birodalom

III. Forduló:Mándy Iván: A locsolókocsi

A nevezési feladat a csapat bemutatkozása rajzoló program használatával A/4 es méretben. A számítógépes bemutatkozás legyen érdekes, ötletes, és jellemezze a játékban részt  vevő közösséget!            A bemutatkozást és a kitöltött nevezési lapot 2014. október 10-ig a Deák Ferenc Megyei és Városi Könyvtár Gyermekkönyvtára (8901 Zalaegerszeg, Pf.:16.) címére szíveskedjetek elküldeni.

Az egyes fordulók feladatait ebben a tanévben is levélben kapják meg a csapatok.

Válasszatok magatoknak csapat email-címet is a, mivel lesznek olyan  feladatok is, amiket  elektronikusan  fogtok megkapni!

információ:

E-mail: dfmk.gy@gmail.com